hry-obchod.cz

Next Move Games Maui – DE

Tento levný kousek Next Move Games Maui od kvalitní značky Next Move Games snadno pořídíte u nás právě za parádní cenu! Ve skvělé akci za 989 Kč.
Next Move Games Maui

Místní obyvatelé i turisté na Maui míří na pláž, aby si našli pěkné místo, kde si mohou položit ručník a užít si úžasný výhled na havajský oceán. Na Maui je třeba najít a umístit plážové ručníky na písek tak, aby vytvářely příjemné obrazce, a zároveň je umístit blízko oceánu nebo ve stínu stromů či slunečníků, abyste získali co nejvíce bodů. Přiblížit se příliš blízko k některé z těchto oblastí je však riskantní a mohlo by to zhatit jejich plány!

Další parametry: Typ hry Rodinná, Abstraktní. Herní doba 30 minut. Autor Frank Crittin, Grégoire Largey, Sébastien Pauchon. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.4. 9. Náročnost (1-5) 1.9. Autor Sébastien Pauchon. Autor Frank Crittin. Autor Grégoire Largey