hry-obchod.cz

Monte Cook Games Numenera Vertices

Designový výrobek Monte Cook Games Numenera od značky s dlouholetou historií Monte Cook Games máte možnost sehnat tady a teď za výhodné peníze. Nyní lze objednat jen za 799 Kč.
EAN: 9781950568208
Monte Cook Games Numenera

Bludiště ocelových a křišťálových čepelí přivolává démony a ohaře z tohoto světa i ze světů mimo něj. Sedm obrovských balvanů se vznáší míli nad zemí – legenda praví, že chrání před nepřáteli z hvězd, a v této oblasti skutečně z nebe náhodně padají krutá stvoření v kamenných zbrojích. Ze země se zvedá mohutný hrudní koš, poblíž spočívá obří zvětralá lebka. Tvorové v této oblasti – od prostého hmyzu až po děsivé abhumany – dorůstají obludných rozměrů.

Prozkoumejte osm podrobně zpracovaných míst jako samostatná dobrodružství nebo využijte jejich bohaté a zajímavé prostředí pro vlastní úkoly. Každé z nich obsahuje vstupní bránu do datasféry, která odemyká tuto podivnou říši a vytváří teleportační síť pro rychlé cestování po Devátém světě.

Osm podrobně zpracovaných míst poskytuje spoustu inspirace pro novým i zkušeným GMkům.
Levná volba pro GM, kteří chtějí naplnit své kampaně spoustou nového obsahu.
Samozřejmě s novými šiframi, artefakty a bytostmi!
Numenera je i nadále jednou z nejsilnějších voleb pro hráče TTRPG, kteří jsou připraveni posunout se za hranice standardních fantasy her.

Další parametry: Typ hry RPG. EAN 9781950568208. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. . . . . . . . . . . .