hry-obchod.cz

Monte Cook Games Numenera Liminal Shore

Nejprodávanější produkt Monte Cook Games Numenera Liminal od značky s tradicí a dobrou pověstí Monte Cook Games máte možnost koupit právě teď v nabídce ve výhodné akci. Pouze nyní za 999 Kč.
EAN: 9781950568123
Monte Cook Games Numenera

Tady vše žije. Nejen husté lesy a bujné louky plné hemžících se tvorů. Nejen samotná země, skály, moře a vzduch. Ale i oblečení, zbraně, cyfery, které si na toto místo vezmete. To vše dýchá, roste, pohlcuje, léčí a žije. Obrovská létající stvoření se šíří oblohou. Města se plazí, vznášejí se nebo létají po krajině. Nádherné nástavby stoupají vzhůru, tak vysoké, že se dotýkají samotné Prázdnoty. Je to země neznámá většině v Steadfastu. Země tajemství, která leží mimo nejvzdálenější moře. 

Liminal Shore obsahuje:

Zcela nový a neprobádaný region Ninth World. Desítky nových cyphers, artefaktů a tvorů. Několik nových druhů moudrých, včetně tří vhodných jako PC. Zahrajte si okřídlenou housenku, loupanou celinu nebo záhadného fungoidního špióna. Dvě úplná dobrodružství. „Neobvyklá vitalita“ vtahuje nevědomé postavy do Liminal Shore, což z něj dělá perfektní úvod do nového prostředí; „Pieces of My Heart“ jim pomáhá prozkoumat a porozumět této podivné nové zemi.

Další parametry: Typ hry RPG. EAN 9781950568123. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . . . . .