hry-obchod.cz

Mindok Sherlock 2: Smrt za zvuků ohňostrojů

Oblíbený a akční kus Mindok Sherlock 2: Smrt za zvuků od výrobce Mindok můžete dostat tady teď právě téměř zdarma. Akční ceny již od 149 Kč.
EAN: 8595558303243
Mindok Sherlock 2: Smrt za
Zjistit dostupnost »
Značka: Mindok
149
Popis produktu

Q SYSTEM – Deduktivní minihry – je systém kooperativních her, který hráčům představí záhadu, již musí společně (nebo 1 hráč samotný) vyřešit. Hráči si vyslechnou krátký úvod do příběhu, prohlédnou si první kartu a chopí se role vyšetřovatelů zapeklitého případu. Pomocí jednoduchých pravidel musejí analyzovat stopy, diskutovat o svých teoriích a pokusit se kolektivní dedukcí vyřešit záhadu. V sérii Sherlock budete poměřovat své síly s legendárním detektivem. Vyrovnáte se mu, nebo jen inspektoru Lestradovi? Každý případ je unikátní a neopakovatelný a dá se tudíž hrát jen jednou. Ale nezoufejte! Pokud jej chcete znovu využít, pozvěte skupinu přátel a dívejte se, jak hrají. Sledovat, jak řeší případ nová nezasvěcená skupina, je skoro stejně zábavné, jako řešit jej sami. Případ čeká! Edward Carter, objevitel vzácné relikvie Inků, byl zavražděn a policie vás žádá o pomoc s vyšetřováním. Kdo ho zabil? Jaký měl motiv? Pokuste se s týmem vyšetřovatelů analyzovat stopy a zodpovědět tyto i další otázky. Dokážete objasnit okolnosti jeho smrti?

 

 

 

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 60 minut. Autor Josep Izquierdo, Martí Lucas. EAN 8595558303243. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 46-60. Autor Josep Izquierdo. Autor Martí Lucas. .