hry-obchod.cz

Lookout Games Isle of Skye EN

Tento zlevněný produkt Lookout Games Isle of Skye od společnosti s předním postavením na trhu Lookout Games máte možnost sehnat aktuálně za extra cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 829 Kč.
Lookout Games Isle of

Isle of Skye: From Chieftain to King je rodinná eurohra, v níž skotské klany soupeří o kralování nádhernému ostrovu Skye, plnému jezer, hor a ovcí. Každý z hráčů si v šesti kolech staví svoji vlastní krajinu dle podobných principů jako v Carcassonne, ale na začátku každého kola si hráči mezi sebou skupují dílky krajiny. Každý tedy musí přidělit svým dílkům správnou cenu, aby je soupeři nevykoupili, ale zase to nepřehnat, protože o přidělené peníze k dílku přijde, když mu dílek zůstane. Navíc se každou partii boduje něco jiného (dle vylosovaných bodovacích žetonů na začátku), což přidá na znovuhratelnosti. 😉
Isle of Skye je v angličtině, ale nemá na herních komponentech žádné texty

Video o hře:

 

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 35 minut. Autor Klaus-Jürgen Wrede. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,1. 9. Náročnost (1-5) 1,9. Autor Klaus-Jürgen Wrede. .