hry-obchod.cz

Level 99 BattleCON – Devastation Remastered

Akční a ve slevě produkt Level 99 BattleCON – Devastation od odblíbeného výrobce Level 99 pohodlně pořídíte tady nyní trvale výhodně! Nyní můžete mít za 1 999 Kč.
EAN: 9781948285360
Level 99 BattleCON –
Zjistit dostupnost »
Značka: Level 99
1 999

BattleCON: Devastation of Indines je ultimátní strategická karetní hra, která v deskoherní formě zpracovává souboje mistrů bojových umění, jak je známe z arkádových klasik typu Tekken či Street Fighter.

Zachráníte svět či si jej raději podmaníte?

BattleCON je samostatná hra, která se snaží zachytit atmosféru týmových či jeden na jednoho zápasů, známou z arkádových bojových her a propojuje ji se strategickým rozhodováním typickým pro karetní hry. Jak se zjevují noví zlosyni, nárokující si svět Indines, tak se proti nim staví noví hrdinové. Ve hře BattleCON: Devastation of Indines se budete moci postavit do boje za jednoho ze 34 mocných hrdinů či smrtonosných záporáků a snažit se jejich prostřednictvím určit osud světa.

Každá z postav má úplně odlišný herní styl i základní herní mechanismy, takže každá bitka bude jedinečná. Staňte se kytaristou-vyvolávačem, dvojicí sladěných vlkodlaků, talentovaným paladinem, geniálním umělcem a mnohými dalšími. Herní styl každé z postav vyžaduje vymýšlení nových strategií, ale stále na základě původního herního systému, díky čemuž se s každou postavou naučíte sice hned jednoduše zacházet, ale ovládnout efektivně její dovednosti bude chtít řádný ponor.

Během hry hráči pohybují svou postavou po sedmi pozicích na hrací desce, navzájem si uštědřují údery a snaží se zranit protivníka pomocí kombinování speciálních stylů a schopností, které každá postava má společně se sadou základních karet, která je pro všechny stejná. Vítězí poslední stojící hráč.

Jedná se o samostatně hratelnou hru. Žádné lovení karet, žádné sbírání rarit. Vše potřebné ke hře naleznete v této krabici. BattleCON: Devastation of Indines je možné hrát samostatně nebo ji kombinovat s ostatními hrami ze série BattleCON a rozšířit si tak nabídku postav i herních módů.

Ve hře naleznete:

  • 30 bojovníků – každý s unikátními vlastnostmi
  • modifikovatelná komba – možnost spojovat jednotlivé styly a taktiky
  • 4 bitvy s bossy – 3-5 hráčů zde může v boji spojit síly
  • 9 módů pro duely – hrajte jak si zvolíte s mnoho speciálními variantami
  • 6 módů cesty podzemím – 1-4 hráči mohou objevovat skrytá tajemství společnými silami
  • 12 arén – scénáře, které se dle výsledků vašich zápasů budou pozvolně odhalovat a budou měnit podmínky boje v jeho průběhu
  • jednoduchá pravidla – k rychlému pochycení pravidel dopomohou pravidla pro rychlou hru v komiksovém stylu

Další parametry: Typ hry Karetní. Herní doba 30 minut. Autor Brad Talton Jr.. EAN 9781948285360. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.8. 9. Náročnost (1-5) 3.1. Autor D. Brad Talton, Jr.. Herní kategorie Bojové