hry-obchod.cz

LEGO Neonový tygr – náramek & ozdoba na tašku 41945

Tento neodolatelný kus LEGO Neonový tygr – náramek od předního výrobce LEGO pořídíte online za parádní cenu! Cena od 313 Kč.
EAN: 5702017156132
LEGO Neonový tygr – náramek &
Zjistit dostupnost »
Značka: Lego
313

Zažehněte v dětech jiskru kreativity psychedelickou stavebnicí Neonový tygr – náramek & ozdoba na tašku (41945) od LEGO® DOTS. Sada je ideální pro děti od 6 let a nabízí nastavitelný náramek a visačku na tašku s kroužkem pro zavěšení. Dále nechybí spousta barevných třpytivých a neonových dílků. Náramky lze kdykoli jednoduše a intuitivně dozdobit. Děti mají k dispozici 2 hračky, kterém jim umožní dlouhodobě prozkoumávat herní možnosti. Vhodné na každodenní hraní. Své výtvory mohou děti po sestavení nosit nebo sdílet s ostatními. Více dílků a tím pádem i více zábavy na vás čeká v sadě DOTS doplňky – 6. série (prodává se samostatně)!

Neomezené hraní
Řada DOTS děti uvede do zábavného světa stavebnic LEGO®, kde mohou naplno projevit svou kreativitu. S touto sadou není nic nemožné – a totéž platí i pro všechny ostatní stavebnice DOTS (prodávají se samostatně). Jediným omezením je zde dětská fantazie. Podobně jako ostatní produkty z řady DOTS poslouží tato sada jako kreativní každodenní dárek pro děti, které si zaslouží odměnu.

Další parametry: EAN 5702017156132. 2. Minimální věk 6. 1. Téma DOTS. Počet kostek do 100. . . . . . . . . . .