hry-obchod.cz

LEGO Mariův dům a Yoshi – rozšiřující set 71367

Výjimečný a žádaný produkt LEGO Mariův dům a Yoshi – rozšiřující od spolehlivého výrobce LEGO můžete nakoupit zrovna extra se slevou. Cenově vychází na 655 Kč. EAN: 5702016618464
LEGO Mariův dům a
Zjistit dostupnost »
Značka: Lego
655
Popis produktu

S rozšiřujícím setem Mariův dům a Yoshi (71367) mohou fandové svůj vesmír LEGO® Super Mario™ obohatit o nové herní možnosti a užít si spoustu zábavy. Tato sběratelská stavebnice obsahuje sestavitelný dům s otevíracími dveřmi a střechou, pod kterou se ukrývá kostka hvězdy. Skvělý dárek pro děti, které vlastní startovací set Dobrodružství s Mariem (71360). Malé stavitele potěší houpací síť pro LEGO® Maria (figurka není součástí balení) a figurky Yoshiho a Goomby, u kterých můžete vyhrát mince. Úžasná aplikace. Bezplatná aplikace LEGO® Super Mario nabízí parádní digitální zobrazovací nástroje, které vám pomohou se stavěním, a navíc spoustu nápadů na kreativní hraní a stavění. Aplikace také slouží jako bezpečná platforma pro sdílení nápadů s ostatními fanoušky. Parádní nápady na skvělé dárky. Inspirativní stavebnice LEGO® Super Mario přivádí legendární postavičku z videoher do reálného světa. Startovací set, rozšiřující sety a doplňkové balíčky představují zábavné LEGO® dárky pro kreativní děti a všechny fanoušky, kteří si díky nim vytvoří své vlastní jedinečné výzvy a pustí se do soutěžení sami nebo s kamarády.

Další parametry: EAN 5702016618464. 2. Minimální věk 6. 1. Téma Super Mario. 3. Počet kostek 205. Počet kostek 101-300. . . . . . . . . .