hry-obchod.cz

LEGO Lloydův nindžovský trénink Spinjitzu 70689

Žádaný výrobek LEGO Lloydův nindžovský trénink značky LEGO snadno najdete již dnes za výborné peníze! Nyní pořídíte za 214 Kč. EAN: 5702017151663
LEGO Lloydův nindžovský trénink Spinjitzu
Zjistit dostupnost »
Značka: Lego
214
Popis produktu

Stavebnice Lloydův nindžovský trénink Spinjitzu (70689) umožní fanouškům seriálu NINJAGO® od 6 let zdokonalovat dovednosti oblíbeného nindža hrdiny prostřednictvím zábavného, interaktivního spinneru. Děti se mohou těšit na nekonečné hodiny akčního hraní, během nichž bude muset Lloyd překonat mnoho náročných výzev.

Dobrodružství se spinnerem!
Děti mohou Lloyda umístit do spinneru, zatáhnout za šňůru a sledovat, jak se rychle roztočí a pokusí se prokličkovat mezi 3 hořícími bombami. Minifigurka Lloyda s exkluzivním, dosud nevídaným živlovým vzhledem je novinkou na březen 2022.

Zábavný stavitelský zážitek v digitálním prostředí
Součástí sady jsou interaktivní digitální pokyny, s nimiž bude stavitelský zážitek ještě zábavnější. Nástroje přibližování a otáčení, které jsou k dispozici v bezplatné aplikaci s návody na stavění LEGO® pro chytré telefony a tablety, vám pomohou vizualizovat si model, zatímco na něm pracujete. V aplikaci si jej navíc můžete kdykoli uložit.

Další parametry: EAN 5702017151663. 2. Minimální věk 6. 1. Téma Ninjago. Počet kostek do 100. . . . . . . . . . .