hry-obchod.cz

LEGO Kostky a domky 11008

Designový produkt LEGO Kostky a domky od značky se zárukou kvality LEGO pohodlně pořídíte zde nyní až neuvěřitelně levně. Nyní nakoupíte za 424 Kč. EAN: 5702016616590
LEGO Kostky a domky
Zjistit dostupnost »
Značka: Lego
424
Popis produktu

Děti již velmi brzy v životě chápou důležitost domova, proto sada LEGO® Classic Kostky a domky představuje ideální způsob, jak je seznámit se světem tvořivého stavění. Když si děti stavějí a hrají osvojí si cenné dovednosti, které jim vydrží po celý život. Začněte stavět s těmito zábavnými LEGO® domky. Chlapečci a holčičky od 4 let si zamilují stavění a hraní si s těmito 6 jednoduchými LEGO® modely. Mohou postavit rodinný dům, maják, iglú, hrad, malý domeček a větrný mlýn. Jednoduchý návod a parádní prvky, jako jsou otáčecí plachty větrného mlýnu, zaručí, že stavění půjde snadno a bude plné legrace. A když děti modely dokončí, stále jim zbyde spousta kostek a dílků, aby si mohly vytvořit svůj vlastní vysněný domov. Rozvíjejte klíčové dovednosti se stavebnicemi LEGO® Classic. Stavebnice LEGO® Classic dětem otevírají svět nápadů a inspirace. Zábavné modely a snadný návod jim pomohou začít. Zatímco si děti budou užívat radost z tvoření, získají dovednosti, které jsou klíčem k budoucímu úspěchu.

Další parametry: EAN 5702016616590. 2. Minimální věk 4. 1. Téma Classic. 3. Počet kostek 270. Počet kostek 101-300. . . . . . . . . .