hry-obchod.cz

LEGO Hasičský záchranný vrtulník 60281

Nový výrobek LEGO Hasičský záchranný vrtulník od skvělé a známé značky LEGO snadno získáte na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! Právě teď jen za 631 Kč. EAN: 5702016911541
LEGO Hasičský záchranný vrtulník
Zjistit dostupnost »
Značka: Lego
631
Popis produktu

Strhující stavebnice Hasičský záchranný vrtulník (60281) je tou nejlepší odměnou pro fanoušky seriálu LEGO® City Dobrodružství. Ohromí modelem vrtulníku a motorky a prostředím elektrárny se stohovatelnými LEGO® plameny pro pořádný požár! Děti mohou hasit požár z vodních děl vrtulníku a vychutnávat si zábavu se 3 minifigurkami, včetně dělníka, pilota vrtulníku a hrdiny z LEGO® City TV Clemmonse. Parádní LEGO® stavebnice pro děti od 5 let. Návod na stavění pro tuto sadu od LEGO® City najdete v krabici. Nebo si můžete stáhnout návod Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO® návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S tímto interaktivním návodem na stavění s úžasnými nástroji přibližování a otáčení se začínající LEGO® stavitelé stanou opravdovými mistry! Skvělý dárek pro kreativní děti. Požárnické stavebnice od LEGO® City přinášejí úžasný stavitelský zážitek a spoustu herních možností s propracovanými budovami, realistickými vozidly a zábavnými postavami, které budou inspirací pro nejeden kreativní příběh vycházející ze skutečných událostí.

Další parametry: EAN 5702016911541. 2. Minimální věk 5. 1. Téma City Fire. 3. Počet kostek 212. Počet kostek 101-300. . . . . . . . . .