hry-obchod.cz

LEGO® Friends Olivie a vesmírná akademie 41713

Ve slevě tento produkt LEGO® Friends Olivie a vesmírná akademie od top značky LEGO jednoduše získáte právě teď u nás ve výhodné akci. Produkt momentálně prodáváme za 1 489 Kč.
EAN: 5702017154121
LEGO® Friends Olivie a vesmírná
Zjistit dostupnost »
Značka: Lego
1 489

Vyšlete budoucí astronauty do stratosféry se stavebnicí Olivie a vesmírná akademie (41713). Děti od 8 let se mohou přidat k postavám LEGO® Friends a věnovat se výcviku na vesmírná dobrodružství. Sada je nabitá autentickými funkcemi, od přídavných trysek vesmírné rakety až po simulátor virtuální reality. Kromě hraní si děti užijí zábavu i při učení – všechny obrázky v akademii jsou z vědeckého hlediska správné a na tabuli v učebně jsou napsány skutečné rovnice pro vesmírný let.

Vzdělávací hračka pro zvídavé děti
Děti, které zbožňují repliky vesmírných raket, si tento model LEGO nepochybně zamilují. Do nákladového prostoru vedou vyklápěcí dveře (stejně jako ve skutečnosti) a k manipulačnímu ramenu lze připevnit minipanenky zkoumající vesmír. Na Zemi se nachází teleskop, víceosý trenažér, řídicí místnost a vesmírná galerie s modelem Slunce, Země a Měsíce simulující oběžné dráhy těles.

Posuňte stavění na novou úroveň
Součástí vědecké stavebnice jsou pokyny pro digitální věk. Interaktivní návod dětem umožní přibližovat si, otáčet a prohlížet si jejich model ve 3D, zatímco na něm pracují.

Další parametry: EAN 5702017154121. 2. Minimální věk 8. 1. Téma Friends. Počet kostek 501-1000. . . . . . . . . . .