hry-obchod.cz

Leder Games Vast: The Crystal Caverns

Diskontní produkt Leder Games Vast: The od této skvělé značky Leder Games snadno najdete ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně za 1 499 Kč.
EAN: 602573058695
Leder Games Vast: The

V dokonalé asymetrické deskové hře Vast: The Crystal Caverns na hráče čeká nekonečné množství toho, jak se bude jejich dobrodružství vyvíjet. Hra obsahuje pět jedinečných postav, což je příslib mnoha herních kombinací, které se dají objevovat během opakovaných her.

Po mnoho dlouhých let drak nerušeně spal. Během těch let se jeskyně, pod níž podřimoval, silně změnila. Její temné hlubiny osídlili goblini a jiné prapodivné příšery. Říká se dokonce, že samotná jeskyně si začala sama sebe uvědomovat, měnit se a stávat se tak ještě daleko nebezpečnější.

Přesto příběhy o všech nebezpečích co v jeskyni sídlí jsou vždy přehlušeny zkazkami o ukrytých bohatstvích. A že tam asi nějaké poklady budou. Koneckonců vždy, když někde zařezává drak, tak musí být poblíž nějaká zuřivě hlídaná hromada zlata. Naštěstí pro spící příšeru, celý jeskynní dóm je vyplněn nezemským světlem z proradných krystalů, které zakrývají vstup do oné obří pokladnice. Mnoho udatných padlo při pátrání a během let se ze zkazek staly pomalu legendy.

Ty nejodvážnější z hrdinů ale nějaké to krveprolití nerozhází. V tento den vchází do podzemní temnoty zástupkyně rytířského řádu, okovanou rukavicí svírající rukojeť meče. Po letech výprav, selhavších i vítězných, ji osud dovedl až k této poslední misi. Ví, že království nepocítí skutečný mír dokud pod jeskyní bude dlít onen drak a rozhodla se mu tedy konečně postavit. To ani neví, že na této cestě ještě probudí vše, co se v oné jeskyni ukrývá ve stínech… a zahájí tak poslední bitvu v temnotách.

Vstupte do světa Vast: the Crystal Caverns! Vast vás a vaše přátele ponoří do světla pochodní v tomto klasicky zasazeném podzemním dobrodružství, které funguje na konceptu totální asymetrie. Dny veselých družin dobrodruhů bojujících se zlem jsou již za námi. Ve hře Vast se stanete součástí nového typu legendy. A takovou součástí, jakou si sami zvolíte.

Postavte se do role odvážného rytíře klasického střihu, hordu chaotických skřetů, monumentálního a chamtivého draka či dokonce za samotnou jeskyni – mocnou, tísnivou a plně odhodlanou zničit vše živé, co se odváží narušit ticho jejích temných hlubin. Každá role má svoje vlastní schopnosti, herní dílky i podmínky vítězství. A vítěz může být jenom jeden.

Hru lze hrát ve dvou hráčích jako závod na život a na smrt mezi rytířkou a skřety či s dalšími hráči, kde bude možné přidat do hry role draka a jeskyně, což zaručí skutečně hlubší a epičtější herní zážitek, který bude vždy trochu jiný ve srovnání s předchozími partiemi.

Hra neobsahuje česká pravidla.

Ukázka:

 

 

 

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Karetní. Herní doba 75 minut. Autor Patrick Leder, David Somerville. EAN 602573058695. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.1. 9. Náročnost (1-5) 3.6. Autor Patrick Leder. Autor David Somerville