hry-obchod.cz

KOSMOS Legends of Andor: The Last Hope

Zcela unikátní produkt KOSMOS Legends of Andor: od značky s dlouholetou historií KOSMOS pohodlně nakoupíte u nás nyní za výprodejovou cenu! Zrovna nyní za cenu 1 149 Kč.
EAN: 814743013032
KOSMOS Legends of Andor: The
Zjistit dostupnost »
Značka: KOSMOS
1 149

Andor – dobrodružné legendy: Poslední naděje, je třetím a posledním pokračováním hry Legends of Andor, je tedy současně rozšířením i samostatně hratelné. Rozšíření přináší několik nových prvků:

  • Nový typ příšer – kostliví válečníci. Ti neignorují procházející hrdiny jako stávající příšery, ale musí být poraženi, jakmile jsou na stejném poli s hrdinou.
  • Postavy z původní hry jsou vylepšené a mají nové dovednosti.
  • V rozšíření najdete 7 nových legend, včetně úvodní legendy – tutoriálu (jelikož se jedná o samostatnou hru), na více než 100 kartách. Prvních 6 legend se odehrává v Popelavých horách (přední strana herního plánu), skrze které vede od severovýchodu až k jihozápadu Stará trpasličí stezka a zahrnuje stavění mostů. Děj poslední legendy se točí okolo města jižně od této oblasti.
  • Novinkou je „povoz“, který funguje jako „hrad na kolečkách“. To znamená, že se v některých legendách bude pohybovat po Staré trpasličí stezce a hrdinové ho musí chránit před útoky příšer (stejně jako hrad v původní hře má povoz určitý počet „štítů“). Samozřejmě, že příšery povoz pronásledují tam, kam se pohne. Pro tento pohyb slouží stezky v horách vyznačené šipkami, ale orientované směrem k povozu jedoucímu po Staré trpasličí stezce.
  • Herní plán lze napojit na první mapu na jih, stejně jako lze druhou mapu napojit na sever.
  • Stupnice vypravěče je v rozsahu od „a“ do „n“.
  • Na herním plánu je „prastaré vybavení“, které mohou využít jak hrdinové, tak příšery ke svému posílení.

 

Recenze:

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická, Kooperativní. Herní doba 60-90 minut. Autor Michael Menzel. EAN 814743013032. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.9. 9. Náročnost (1-5) 3.2. Autor Michael Menzel