hry-obchod.cz

KOSMOS EXiT: The Forbidden Castle – EN

Zcela unikátní produkt KOSMOS EXiT: The Forbidden od známého výrobce KOSMOS je k sehnání právě teď v nabídce ve výprodejové akci. Teď v akci 349 Kč.
EAN: 814743013148
KOSMOS EXiT: The Forbidden Castle
Zjistit dostupnost »
Značka: KOSMOS
349

Tak tahle dovolená se dost zvrtla. Kromě toho, že váš vlak měl neskutečné zpoždění, nabere nečekaný směr i váš výlet na středověký hrad. Napínavá úniková hra EXIT vás zavede až do jeho impozantního trůnního sálu, ale než se rozkoukáte, zavřou se za vámi dveře. Uniknete před šíleným hostitelem? Zjistěte, jak jste na tom s logickým myšlením, postřehem a schopností spolupráce s uvězněnými přáteli.  

Hrou budete postupovat podle rébusových karet, nápověd a kartiček s odpověďmi. Skutečnost, zda se blížíte k cíli, vám bude napovídat dešifrovací kotouč. Hrát můžete sami, nebo vytvořte partu až 4 stejně nadšených osob.

 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Počet hráčů 1-4. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.8. 9. Náročnost (1-5) 3.3. Autor Inka Brand. Autor Markus Brand. Herní kategorie Deduktivní