hry-obchod.cz

Komiks, v němž jsi hrdinou – Rytíři

Zajímavý kousek Komiks, v němž jsi od značky s dlouholetou historií REXhry lze zakoupit u nás teď za výhodnou cenu. Za bezkonkureční cenu 297 Kč.
EAN: 9788027048137
Komiks
Zjistit dostupnost »
Značka: REXhry
297
Popis produktu

Rytíři: První dobrodružství je kniha z řady Komiks, v němž jsi hrdinou, v níž se originálně spojují dva oblíbené prvky: Komiks a gamebook, tedy knihu v níž vaše rozhodnutí určují další pokračování děje. V této komiksové knize se stanete jedním ze tří mladých sedláckých bratrů, kteří se rozhodli, že se stanou rytíři. Aby toho dosáhli, musí ale obstát v rytířské zkoušce. Budete s nimi prozkoumávat neznámé končiny, bojovat s lupiči, hledat poklady a získávat zbraně a magické předměty. Je jen na vás, kam se se svým hrdinou vydáte. Jeho osud je zcela ve vašich rukou.

Svou obtížností, příběhem i zpracováním je hra obzvláště vhodná pro mladší hráče od desíti let.

Kniha má 176 stran.

Hra je určena pro 1 hráče od 10 let.

Další parametry: Typ hry Gamebook. Herní doba neuvedena. Autor Shuky, Waltch, Novy. EAN 9788027048137. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 1. 7. Herní doba (minut) neuvedena. Autor Shuky. Autor Waltch. Autor Novy.