hry-obchod.cz

Iron Games Pact

Povedený kus Iron Games Pact od výrobce se zárukou kvality Iron Games máte možnost najít nyní za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 455 Kč.
EAN: 0635040937094
Iron Games Pact

 To my, skřeti, jsme vyhnali verbeš Pěti království z této země! Teď je po právu naše a budeme si tu vládnout, ničit a řádit, jak se nám jen zlíbí!

Jenže život po boku ostatních skřetích klanů není snadný, obzvlášť protože tady všude číhá nebezpečí. Musíme obchodovat, bádat, léčit nemoci, stavět budovy a vůbec udělat všechno pro to, aby z nás byl ten nejmocnější a nejobávanější klan ze všech. Možná budu nucen spojit síly s ostatními klany, ale jen počkejte, nakonec bude všechno mé!

Ve hře Pact se za pomoci skřetů pokusíte co nejrychleji a nejefektivněji splnit potřebné úkoly. Můžete se do práce pustit o samotě nebo s pomocí sousedů. Tak dostanete odměnu vy, ale oba hráči dostanou body na konci hry. Až se rok s rokem sejde a zase nastane zima, uvidí se, čí práce přinesla nejlepší ovoce a bude nastolen nový mocenský řád.

Pact je tématickým pokračováním hry Pandoria, navazující na události po vyhnání posledních z Pěti království. 

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Karetní. Herní doba 30-45 minut. Autor Bernd Eisenstein. EAN 635040937094. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.6. 9. Náročnost (1-5) 1.5. Autor Bernd Eisenstein. Herní kategorie Fantasy