hry-obchod.cz

Inside Up Games Earth

Kvalitní a velmi žádaný produkt Inside Up Games Earth od známé značky Inside Up Games máte možnost koupit zde teď za báječnou cenu. Teď v akci 1 149 Kč.
Inside Up Games

Země, půda, která podporuje a udržuje naši krásnou planetu Zemi. Během tisíců let evoluce a přizpůsobování se rostliny a živočichové této jedinečné planety vyrostli a vyvinuli se do úžasných forem života a vytvořili symbiotické ekosystémy a stanoviště.

Je čas vstoupit do těchto bohatých prostředí a vytvořit úžasné přírodní synergie, které replikují a extrapolují úžasnou všestrannost Země a nepřeberné množství přírodních zdrojů. Vytvořte soběstačný systém růstu, expanze a zásobování, kde se i vaše nevyužité rostliny stanou kompostem pro budoucí růst.
Earth je engine builder s otevřeným světem pro 1 až 5 hráčů s jednoduchými pravidly, ale spoustou strategických možností. Díky své encyklopedičnosti a obrovskému množství unikátních karet a kombinací vám každá jednotlivá hra umožní objevovat nové synergie a souvislosti, stejně jako nám to umožňuje náš rozsáhlý a fascinující svět!

OBSAHUJE:
178 karet rostlin
65 karet terénu
40 karet událostí
32 oboustranných karet ekosystémů
23 oboustranných karet fauny
10 oboustranných karet ostrovů
10 oboustranných karet podnebí
6 karet AI pro sólový režim
120 kostek rostlin
107 žetonů půdy
90 dílků kmenů
70 dílků korun
25 žetonů listů
5 hracích desek (oboustranné s*)
1 deska Gaia*
1 deska pro sólový režim*
1 deska týmového režimu*
1 oboustranná deska flóry a fauny
1 podložka na skóre
1 značka aktivního hráče
1 kniha pravidel

Recenze v AJ:

Další parametry: Typ hry Rodinná, Tématická. Herní doba 45-90 minut. Autor Maxime Tardif. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.9. 9. Náročnost (1-5) 2.9. Autor Maxime Tardif