hry-obchod.cz

Indie Boards and Cards Potemkin Empire

Tento akční výrobek Indie Boards and Cards od značky s dlouholetou tradicí Indie Boards and Cards dostanete zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu. Zrovna teď v akci za 549 Kč.
EAN: 810017900107
Indie Boards and Cards

He vře POTEMKIN EMPIRE se stanete starostou malé vesničky v carském Rusku.

Pokusíte se zapůsobit na carevnu Kateřinu svou stabilní a vzkvétající vesnicí. Jenže Kateřina už je na cestě a vaše vesnice není ani stabilní, ani vzkvétající. Není čas nastartovat rozkvět vesnice, a tak je potřeba ji alespoň trošku přikrášlit. 

Nejrprve si rozeberete karty interiérů, které jsou buďto skutečné nebo falešné, načež je zkombinuejte s fasádami budov, čímž vzniknou impozantní, biť falešné, budovy. Body dostáváte za výrobu zboží, odhalení podvodů ostatních hráčů, stavbu vládních a kulturních budov, a také za to, že vám všechny podvody projdou bez úhony. 

Recenze v AJ:

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 45 minut. Autor Jonathan Woodard. EAN 810017900107. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.4. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Jonathan Woodard (II). Herní kategorie Blafovací