hry-obchod.cz

IELLO Legendary Forests

Zlevněný výrobek IELLO Legendary Forests od této skvělé značky IELLO můžete nakoupit u nás právě napořád výhodně. Nyní nakoupíte za 499 Kč.
EAN: 3760175515293
IELLO Legendary Forests
Zjistit dostupnost »
Značka: IELLO
499

Legendary Forests je hra pro více hráčů založená na solitérním hraní. Hráči jsou zodpovědní za vytvoření svého lesa, který rozšiřují umístěním destiček krajiny. Každý hráč má identickou sadu destiček krajin a začíná stejnou počáteční destičkou. Poté „vůdce“ kola vytáhne, vysloví její číslo a každý hráč umístí svou odpovídající destičku na svou krajinu. Každá destička je tvořena kombinací čtyř barev. Tyto barvy musí sousedit s odpovídající sousední barvou, aby mohly být umístěny. Pokud vůdce dobere červenou číslovanou destičku, musí si všichni hráči vybrat strom, který umístí. Stromy se objevují ve třech barvách a musí být umístěny na odpovídající krajinu. V Legendary Forests dochází k bodování na základě vytváření uzavřených lesů jedné barvy. Okraj každé destičky má půlměsíční tvar, který, když je spojen s další destičkou, tvoří kompletní kruh. Poté, co každý hráč umístí všech dvacet dlaždic, je vytváření krajiny dokončeno a na základě umístění stromů ve vztahu k dokončenými kruhy vyhrává hráč s největším počtem bodů!

 

Recenze hry v angličtině:

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 15-20 minut. Autor Toshiki Sato. EAN 3760175515293. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.7. 9. Náročnost (1-5) 1.3. Autor Toshiki Sato. Herní kategorie Logické