hry-obchod.cz

Grey Fox Games Champions of Midgard

Designový produkt Grey Fox Games Champions of od skvělého a známého výrobce Grey Fox Games máte možnost pořídit zrovna dneska napořád výhodně! Právě teď za cenu 1 399 Kč.
EAN: 616909967360
Grey Fox Games Champions

Champions of Midgard je hra tematicky zasazená do období vikingů založená na principu umísťování pracovníků(worker placement) a házení kostkami. Stáváte se jedním z vůdců vikingského klanu a vaším úkolem je ochránit přístavní městečko před nájezdy Trollů, Draugrů a dalších severských mytologických bytostí. Poražením těchto bytostí získáváte body slávy, které na konci hry určí toho, kdo se bude pyšnit titulem Jarl a stane se novým šampionem z Midgardu.

V první fázi hry umisťujete pracovníky na herní plán. To vám umožní získat nové zdroje i válečníky. Vikinští válečníci jsou ve hře reprezentování tematicky zpracovanými kostkami, které pak vyšlete na obranu vesnice či přes moře, aby porazili monstra a přinesli vám body slávy. Zdroje v podobě jídla a dřeva pak využíváte ke stavění lodí, vyřezávání run či najímání dalších pracovníků. Hra hezky kombinuje náhodu v podobě kostkových soubojů i strategii, jaké typy válečníků(kostek) do souboje najmete a kam vyšlete svého pracovníka. Právě kombinace náhody a strategie dělá ze hry jedinečný zážitek, u kterého nechybí napětí ani složitá rozhodnutí. 

Hra je určena pro 2-4 hráčů od 10 let.

Pravidla i herní materiál je v angličtině.

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Ole Steiness. EAN 616909967360. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.7. 9. Náročnost (1-5) 2.6. Autor Ole Steiness. Herní kategorie Bojové