hry-obchod.cz

Games Workshop Warhammer Underworlds: Gnarlwood – Beastbound Assault Rivals Deck

Zajímavý výrobek Games Workshop Warhammer Underworlds: Gnarlwood – od skvělé značky Games Workshop jde pořídit v naší nabídce za výborné peníze. Na našich stránkách za 509 Kč.
EAN: 5011921195121
Games Workshop Warhammer Underworlds: Gnarlwood –

Chodby pod Gnarlwoodem jsou neprobádaným územím, kde na neopatrné číhají hrůzy. Přesto lze i tyto divoké obyvatele spoutat – ať už magickými prostředky, nebo působivými výkony při zacházení se zvířaty – a vycvičit je k boji po boku bojovníků, kteří mají sílu vůle jim velet. Taková válečná skupina může vyrazit do boje po boku děsivého zvěřince šelem, které se do svých nepřátel pustí se zákeřnými žihadly, skřípajícími zuby a trhajícími drápy v pravém bestiálním útoku.

Pusťte se do hry Warhammer Underworlds nebo si ji zpestřete kompletním balíčkem Beastbound Assault Rivals, který lze použít pro jakoukoli válečnou skupinu – včetně těch z minulých sezón. Tyto karty lze použít jako samostatný balíček ve hrách Rivals, smíchat s jedinečnými kartami warbandu pro hry Nemesis nebo použít k sestavení balíčku od základu ve hrách Relic. Tento balíček neobsahuje žádná kouzla, takže jej mohou dobře využít warbandy z jakékoli sezóny.

Každá karta je ve hře zcela nová, zaměřená na vytváření agresivních her, které se díky unikátním vylepšením Denizenů mohou ohýbat do kontrolního stylu. S tímto balíčkem se budou obzvlášť dobře dařit warbandům obsahujícím řadu minionů a bestií, jako jsou Hexbanesovi lovci, Gnarlspirit Pack, Exiled Dead a Blackpowderovi bukanýři.

Tento balíček obsahuje 32karetní univerzální balíček Rivalové, který se skládá z:

12x karty cílů
10x karet gambitů
10x karet vylepšení
1x karta pozadí obsahující seznam karet balíčku Beastbound Assault.

 

Herní materiál je v anglickém jazyce.

Další parametry: Typ hry Warhammer Underworlds. Autor David Sanders. EAN 5011921195121. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. Herní kategorie Rozšíření. . . .