hry-obchod.cz

Free League Publishing Vaesen Nordic Horror RPG

Tento neodolatelný produkt Free League Publishing Vaesen Nordic od oblíbené značky se zárukou kvality Free League Publishing lze zakoupit v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu! Zrovna nyní za cenu 1 129 Kč.
EAN: 9789189143920
Free League Publishing Vaesen Nordic

Vítejte na Mýtickém Severu, ve Skandinávii devatenáctého století…ale ne tak, jak ji známe. Toto je země legend a záhad. Mrazivá krajina zarostlá hustými lesy, těch několik málo měst září do tmy jako majáky průmyslu a pokroku – úsvitu nové civilizace. Ale mimo městskou zástavbu, na prostém venkově se pořád život řídí starými způsoby. Lidé vědí, co se skrývá ve stínech stromů a hor. Vědí, že se mají bát. Vaesen RPG je založeno na námětu švédského spisovatele a ilustrátora Johana Egerkanse. Vaesen je gotický příběh ze světa severského folkloru a skandinávské mytologie. Herní mechanismus je navíc založený na cenami ověnčeném systému Year Zero Engine, známému z her Mutant: Year Zero, Alien RPG nebo Tales from the Loop.

 Představení hry v AJ:

Další parametry: Typ hry RPG. EAN 9789189143920. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry anglický. . . . . . . . . . .