hry-obchod.cz

Fantasy Flight Games Star Wars Legion – Essentials Kit

Tento exkluzivní kus Fantasy Flight Games Star Wars Legion od značky se zárukou kvality Fantasy Flight Games jednoduše najdete právě teď u nás za výprodejovou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 829 Kč.
Fantasy Flight Games Star Wars Legion

Se startovní sadou Shadow Collective přichází do hry Star Wars: Legion špinavé podsvětí galaxie! Tato sada přináší do hry žoldáky a vyzývá hráče, aby si najímali jednotky z nechvalně proslulých syndikátů Black Sun a Pyke a připojili se k armádám jiných frakcí. Případně může sám Maul tyto nesourodé zločince sjednotit pod prapor Shadow Collective a vést je jako samostatnou sílu. Spolu s jeho mandalorianskými superkomandos tvoří hrozbu, která by mohla srazit galaxii na kolena.

Další parametry: Typ hry Strategická. Autor Jason Little. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.5. 7. Hodnocení na BGG 8,2. Autor Alex Davy. Autor Luke Eddy. Herní kategorie Miniatury. Herní kategorie Rozšíření