hry-obchod.cz

Fantasy Flight Games Cosmic Encounter Duel

Tento kvalitní a levný produkt Fantasy Flight Games Cosmic Encounter od výrobce se zárukou kvality Fantasy Flight Games máte možnost získat právě nyní na našich stránkách pořád výhodně. Aktuálně za super cenu 1 089 Kč.
EAN: 841333111076
Fantasy Flight Games Cosmic

Postavte se svému (ne)přáteli ve svižné a potrhlé jízdě zvané Cosmic Encounter Duel! Kosmické ministerstvo pro místní rozvoj rozhodlo, že přijme do hvězdného společenství dva nové národy, jenže potřebný formulář se vytisknul jen jednou, takže úřady přijmou pouze jeden národ. Teď se kandidáti musí utkat v souboji o pět planet, aby se ukázalo, kdo je hoden stát se Certifikovaným národem. 

V Cosmic Encounter Duel se postavíte tváří v tvář svému soupeři a budete zápolit o to, kdo první ovládne 5 planet. Pestré kosmické lodi, tajné taktiky a jedninečné vlastnosti mimozemských druhů vám snad pomohou zvítězit, ale pozor! Na každém kroku číhají pasti a lesti a nikdy nevíte, co si pro vás nachystal osud.  

 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 30 minut. Autor Frank Brooks, Bill Eberle, Peter Olotka, Greg Olotka. EAN 841333111076. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.8. 9. Náročnost (1-5) 2.4. Autor Frank Brooks. Autor Bill Eberle