hry-obchod.cz

Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG: The Innsmouth Conspiracy

Oblíbený a akční produkt Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG: originál od značky Fantasy Flight Games jednoduše můžete najít momentálně extra se slevou. Cena od 899 Kč.
EAN: 841333111496
Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG:

Nedaleko Arkhamu se na pobřeží Atlantiku rozkládá shrbené a zvětralé město Innsmouth. Nad městem se vznáší aura zchátralosti a rozkladu jako mlha na oceánu, od podivně zářících oken Gilmanova domu až po opuštěný a rozpadající se most na Fish Street. Za hranicemi města je innsmouthské pobřeží poseto napůl zatopenými přílivovými tunely a nepřirozenými zátokami. Kdo ví, jaké podivné, propastné cetky můžeš mezi kostrami ryb a hnijícími chaluhami najít?

The Innsmouth Conspiracy, šesté deluxe rozšíření pro Arkham Horror: Karetní hra vás zve k prvním krokům v příběhu plném zvratů a skoků v čase, počínaje prvními dvěma scénáři kampaně, které jsou součástí tohoto rozšíření. Od samotného srdce Innsmouthu až po trýznivé pobřeží a další místa – tyto scénáře rozehrávají dobrodružství, které se bude dále rozvíjet v následujících šesti Mythos Balíčcích. The Innsmouth Conspiracy však zdaleka neobsahuje jen dva nové scénáře, ale přináší na stůl pět nových vyšetřovatelů a podmořskou hromadu hráčských karet, které podporují nové typy balíčků – spolu s novými mechanikami, do kterých se hráči mohou ponořit, včetně klíčů, žetonů potopy, žetonů požehnání a žetonů prokletí!

 

Další parametry: Typ hry Tématická, Karetní, Kooperativní. Herní doba 60-120 minut. EAN 841333111496. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.7. 9. Náročnost (1-5) 3.6. Autor Jeremy Zwirn. Autor Maxine Juniper Newman