hry-obchod.cz

Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG: Return to the Forgotten Age

Oblíbený a akční produkt Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG: Return to the od značky s tradicí a dobrou pověstí Fantasy Flight Games je k získání teď za rozumné peníze. Výhodně teď u nás za 889 Kč.
EAN: 841333111397
Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG: Return

V tomto rozšíření na atmosferický Arkham Horor: The card game se vrátíte se svými vyšetřovateli zpět do kampaně z Forgotten Age. Přináší nové karty setkání a karty rozšiřujících herní balíky hráčů. Karty setkání upravují všech 8 scénářů a přináší nové příběhové zvraty a možnosti rozhodování. Kromě toho je vše ve velké krabici s oddělovači, do které se celá kampaň hezky vejde. Navíc krabice obsahuje seznam dosažitelných úspěchů, které můžete plnit a tím hrát naprosto novými a originálními způsoby.

Další parametry: Typ hry Strategická, Sběratelská, Karetní, Tématická. Herní doba 60-120 minut. Autor Matthew Newman. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.6. 9. Náročnost (1-5) 3.7. Autor Maxine Juniper Newman. Herní kategorie Dobrodružné. Herní kategorie Fantasy