hry-obchod.cz

dlp Games Orléans Stories EN

Tento kvalitní a žádaný kousek dlp Games Orléans Stories od skvělé značky dlp Games jednoduše můžete sehnat aktuálně za parádní cenu! Akční ceny od 1 190 Kč.
EAN: 4260184330362
dlp Games Orléans Stories
Zjistit dostupnost »
Značka: dlp Games
1 190

Orléans Stories je hra založena na mechanismech známých ze hry Orléans, přičemž tyto mechanismy byly dále vyvinuty do vyprávění, ve kterém hráči procházejí různými epochami a čelí různým výzvám. Obecně řečeno, místo soustředění na město Orléans a obchodu s okolními vesnicemi se nyní hráč usazuje v údolí Loiry. Hráči musí hospodařit a produkovat, najít vesnice a stavět pevnosti a kostely. Zažijí časy prosperity a úspěchu, ale také časy deprivace, kdy musí vzdorovat hladu a moru, bojovat o svou zemi a možná dobýt cizí země, aby zabezpečili životy svých vlastních osadníků. Různé éry ovlivňují parametry hry i pravidla hry a vytvářejí nové strategické možnosti. To je výzvou pro hráče, aby se neustále přizpůsobovali aktuálním podmínkám.

Hra obsahuje dva příběhy:
„The King’s Favor“ je kratší, jednodušší a vhodnější jako úvod do hry. Během pěti let musí být splněny určité úkoly do konce každé éry a ti, kteří tak neučiní, nemilosrdně vypadnou (což se obvykle nestává, všechny úkoly jsou dosažitelné). Hrozba předčasného ukončení hry poskytuje neustálé vzrušení. Na konci budou všechny úspěchy porovnány na královském hradě a obdržíte vítězné body za velikost území, budovy, zboží a mince.
„The First Kingdom“ je epický příběh, který překlenuje osm období, a každá éra má odlišné podmínky a důraz na cíl konkrétního období. Někdy pomocí rytířů dokážete dobýt cizí území, někdy hrozí mor, který zdecimuje obyvatelstvo, pokud všichni nebudou spolupracovat na vývoji medicíny, apod.

Představení hry v AJ:

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 60-180 minut. Autor Reiner Stockhausen. EAN 4260184330362. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.3. 9. Náročnost (1-5) 3.9. Autor Reiner Stockhausen. Herní kategorie Středověk