hry-obchod.cz

dlp Games Orléans: Dodatečné figurky pro Upgrade Kit

Kvalitní a levný produkt dlp Games Orléans: Dodatečné figurky pro od výrobce se skvělou pověstí dlp Games snadno můžete najít momentálně na našich stránkách opravdu levně. Aktuálně za super cenu 69 Kč.
dlp Games Orléans: Dodatečné figurky

Toto balení obsahuje 21 dodatečných figurek k Upgrade Kitu, které vám usnadní hru v pěti hráčích. 

POZOR! Samolepky s obrázky postav jsou obsaženy pouze v Upgrade-Kitu

Orleans je středověká budovatelská hra, ve kterém se bude snažit ovládnout toto slavné město na řece Loiře. Ovládnout se ho budete snažit na úrovni obchodní, budovatelské i vědecké a k tomu vám budou sloužit nejrůznější pomocníci: zemědělci, mniši, rytíři nebo obchodníci. Z města budete vysílat kupecké výpravy do jiných významných francouzských měst a k jejich ochraně využívat rytíře, řemeslníci budou zase stavět obchodní stanice a učenci bádat. Jde zkrátka o hru klasického evropského střihu s prvky workerplacementu.

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Autor Reiner Stockhausen. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 3. Jazyk hry německý. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90. Autor Reiner Stockhausen. .