hry-obchod.cz

Djeco Rallye

Tento levný kousek Djeco Rallye s pečetí kvality od značky Djeco můžete získat na našich stránkách teď za zcela nejnižší cenu! Stojí teď u nás 359 Kč.
EAN: 3070900084612
Djeco Rallye
Zjistit dostupnost »
Značka: Djeco
359

Společenská hra „Rallye“ od Djeca je karetní hra kombinovaná s házením kostek. Hází se dvěma kostkami najednou, padlý součet znamená ujetý počet kilometrů na závodní dráze. Hráč však musí podle součtu číslic na kostkách vyložit karty (které jsou také označeny čísly) tak, aby se sčítáním a odčítáním dosáhl stejného výsledku. Mohou zvolit různé kombinace na téhož výsledku. Hráči si tedy procvičí i základní matematické úkony. Vyhrává hráč, který se zbaví všech karet a dostává žeton v podobě autíčka. Vítězem je hráč, který získal 3 žetony. Starší děti se mohou dohodnout, že k dosažení určeného výsledku mohou používat i násobení a dělení.

Podrobná recenze na: http://www.deskovehry.com/recenze-rallye-pocitanim-do-cile/

Český návod ke hře ke stažení zde.

Další parametry: Typ hry Rodinná, Karetní, Kostková. Herní doba 15 minut. EAN 3070900084612. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel španělský. 4. Jazyk pravidel polský. 4. Jazyk pravidel ruský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5