hry-obchod.cz

Days of Wonder Small World of Warcraft EN

Tento velmi žádaný produkt Days of Wonder Small World of od výrobce Days of Wonder je k dispozici aktuálně za výborné peníze. Aktuálně v akci od 1 449 Kč.
EAN: 824968090015
Days of Wonder Small World

Small World of Warcraft je nová desková hra kombinující herní mechaniky hry Small World s Warcraft univerzem od Blizzardu.

Ve Small World of Warcraft si hráči vybírají kombinaci speciálních schopností a ras z Warcraft univerza, např. Portal Mage pandareni nebo Herbalist goblini, a soupeří o vládu nad Azerothem. Aby jim dopomohli k ovládnutí světa, zabírají hráči legendární oblasti a usilují o získání mocných artefaktů. Všechna impéria nicméně jednou padnou, a tak se hráči musí připravit i na to, že budou muset přetíženou rasu „uložit k ledu“ a chopit se nové.

2-5 hráčů usiluje o ovládnutí několika ostrovů v nepřátelském světě a jejich jedinou nadějí je to, že si zvládnou vybrat správnou kombinaci ras a speciálních schopností. Poté, co uplatníte nárok na určitý kus země, se soustředíte na poražení svých sousedů a rozšíření svého teritoria. Pokud dokážete zabrat legendární oblasti a udržíte kontrolu nad mocnými magickými artefakty, dosáhnete nové úrovně nadvlády

 

Představení hry v angličtině:

Další parametry: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 40-80 minut. Autor Philippe Keyaerts. EAN 824968090015. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.4. 9. Náročnost (1-5) 2.6. Autor Philippe Keyaerts. Herní kategorie Bojové