hry-obchod.cz

Days of Wonder Deep Blue

Akční a ve slevě kousek Days of Wonder Deep od společnosti s výborným jménem Days of Wonder snadno získáte právě nyní na našich stránkách v bezva akci! Ve skvělé akci za 1 149 Kč.
EAN: 824968089019
Days of Wonder Deep

Zvýšený ruch a shon v přístavu, kde kapitáni regenerují, pokoušejí najmout nejlepší potápěče a historiky. To může znamenat jen jednu věc! Ostatní kapitáni našli stejnou mapu jako Vy a největší hon za pokladem právě začíná!

Deep Blue je rodinná hra, kde se hráči budou potápět pro bohatství podmořského pokladu. Také mohou těžit ze smůly protihráče, protože tato hra je založená na push-your-luck (hráč zkouší své štěstí, ale může se mu to vymstít) a engine building mechanismech. Najímejte správnou posádku potápěčů, námořníků a archeologů, hledejte v podmořských troskách, kde se budete snažit najít nejlepší místa pro potápění. Prozkoumejte moře, abyste objevili nové vraky!

 

Další parametry: Typ hry Rodinná. Herní doba 45 minut. Autor Asger Harding Granerud, Daniel Skjold Pedersen. EAN 824968089019. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.7. 9. Náročnost (1-5) 1.9. Autor Asger Harding Granerud. Autor Daniel Skjold Pedersen