hry-obchod.cz

Cryptozoic Entertainment Spyfall Time Travel

Hodně prodávaný výrobek Cryptozoic Entertainment Spyfall Time od značky s dlouholetou historií Cryptozoic Entertainment je k sehnání aktuálně na webu extra výhodně! Cena od 669 Kč.
EAN: 814552027879
Cryptozoic Entertainment Spyfall Time
Spyfall Time Travel je na pravidla lehká společenská párty hra plná blafování, taktiky, podezřívání a otázek. Je vhodná jak pro hráče Spyfall tak i úplné nováčky, ideálně zkrátka pro skupinu kámošů na párty.Děj se odehrává v různých časových obdobích, protože špioni cestují v čase. Nikdy nevíš, jestli se objevíš ve vzducholodi z první světové války nebo v neandrtálské jeskyni. Time Travel můžeš hrát samostatně nebo jej nakombinovat s ostatními hrami Spyfall.
 
Na začátku každého kola hráči dostanou tajnou kartu, která je informuje o poloze skupiny. Jeden hráč ovšem dostane místo tajné karty špionážní kartu. Špioni nemají tušení, kde jsou, musí proto zjistit svou polohu dříve, než je jejich úkryt prozrazen. Pokud to zvládnou, vyhrají kolo. 
 
Hra je v angličtině.

 

Recenze v AJ:

 

 

Další parametry: Typ hry Párty, Tématická. Herní doba 15-45 minut. Autor Alexandr Ushan. EAN 814552027879. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) do 15. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.7. 9. Náročnost (1-5) 1.5. Autor Alexandr Ushan