hry-obchod.cz

Cool Mini Or Not Sheriff of Nottingham (2nd edition)

Unikátní a žádaný výrobek Cool Mini Or Not Sheriff of Nottingham od skvělého výrobce Cool Mini Or Not jde pořídit právě nyní za nejnižší cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 149 Kč.
EAN: 889696010063
Cool Mini Or Not Sheriff of
Popis produktu

 V diplomatické a blafovací hře Sheriff of Nothingham se hráči vžívají do role obchodníků, kteří se snaží na trh dopravit zboží. V cestě jim ale stojí Šerif, který se snaží zabránit pašování kontrabandu, nebo alespoň vybrat nějaké ty úplatky za přimhouření oka (v této roli se hráči postupně střídají). Hráči vždy vloží do obálky karty zboží a oznámí šerifovi co vezou. Je pouze na něm zda zboží prohlédne a zabaví to, které s popisem obsahu nesouhlasí a navíc hráči uloží tučnou pokutu, nebo mu v otevření obálky zabrání obava, že zboží bude legální a pokutu za nařčení poctivého obchodníka bude muset zaplatit naopak on, případně taky nějaké to bokem předané všimné. Zakázané zboží přináší v konečném účtování největší zisk (ale taky hrozí největší pokutou při objevení), vydělat se však dá i na legálním zboží obzvlášť pokud ho máte nejvíce. Hra, kterou si užijí především příznivci vyjednávacích her a blafování.

Druhé vydání obsahuje rozšíření pro 6. hráče, Black Market a Sheriff’s Deputies. Druhé vydání má novou grafiku.

 

Recenze hry v angličtině:

 

 

Unboxing hry v češtině:

 

Další parametry: Typ hry Rodinná, Párty, Karetní. Herní doba 60 minut. Autor Sérgio Halaban, André Zatz. EAN 889696010063. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.3. 9. Náročnost (1-5) 1.8. Autor Sérgio Halaban. Autor André Zatz