hry-obchod.cz

CGE Letter Jam EN

Tento oblíbený produkt CGE Letter Jam EN od společnosti se zárukou kvality CGE můžete sehnat právě zde za nejnižší cenu. Výhodně za skvělou cenu 569 Kč.
CGE Letter Jam
Zjistit dostupnost »
Značka: CGE
569
Popis produktu

Letter Jam je kooperativní slovní hra pro 2-6 hráčů, kde si hráči navzájem pomáhají při vytváření smysluplných slov z písmen na stole. Trik však v tom, že držíte kartu písmena tak, aby byla viditelná pouze pro ostatní hráče a ne pro sebe. Každý hráč se tak postupně dozvídá jaká písmena drží.

Na konci hry si každý musí vyplněním mezer a uspořádáním karet písmen najít slovo skryté v těchto kartách, aniž by se na ně díval!

Čím více hráčů dokázalo vytvořit existující slovo, tím větší byl jejich společný úspěch.

Unboxing a přehled:

Recenze:

Další parametry: Typ hry Rodinná, Párty, Slovní, Kooperativní. Herní doba 45 minut. Autor Ondra Skoupý. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Ondra Skoupý. Herní kategorie Deduktivní. Herní kategorie Karetní