hry-obchod.cz

Burnt Island Games Endeavor: Age of Expansion

Často hledaný produkt Burnt Island Games Endeavor: Age of od kvalitního výrobce Burnt Island Games můžete koupit u nás teď za parádní cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 799 Kč.
EAN: 782150647242
Burnt Island Games Endeavor: Age

Age of Expansion přináší do hry nový balíček karet přínosů a staveb. Nový trh se stavbami zcela mění strategie hry. Přestože akce stavbách jsou dobře známé, mají zcela nové interakce s ostatními mechanismy. 

Ocitáte se v dobách, kdy se mapa světa teprve začala vytvářet. Námořní mocnosti rozšiřovaly svá impéria, vysílaly své lodi do nejvzdálenějších částí světa, aby objevily nové země, uzavřely nová spojenectví a dobyly nová území. Ocitáte se v dobách, kdy se mapa světa teprve začala vytvářet. Námořní mocnosti rozšiřovaly svá impéria, vysílaly své lodi do nejvzdálenějších částí světa, aby objevily nové země, uzavřely nová spojenectví a dobyly nová území. Bohatství nově objevených cizích světů je lákavou odměnou pro ty, kteří si je svou silou a mazaností dokáží podmanit… ale i udržet.

Ve hře Mořeplavci budete představovat kolonisty, kteří osidlují nové kontinenty. Vaším cílem bude rozvíjet vaše říše v různých oblastech, abyste mohli stavět lepší budovy, získávat více dělníků a osidlovat více měst. Ve hře se ještě objevují speciální akce v rámci toho, že postavíte radnice, pevnosti, doky nebo další budovy. Možné je také napadnout spoluhráče a získat jeho město válkou!

Hra Endeavor: Age of Sails je komplexní strategická hra pro náročnější hráče se snadno pochopitelnými pravidly.

 

Hra je určena pro 2-5 hráčů od 13 let.


Pravidla jsou v angličtině.
 Herní materiál je jazykově nezávislý. 

 

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Carl de Visser, Jarratt Gray. EAN 782150647242. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.3. 9. Náročnost (1-5) 3. Autor Jarratt Gray. Herní kategorie Námořní