hry-obchod.cz

Blackfire CZ Munchkin

Tento designový kus Blackfire CZ Munchkin od společnosti se zárukou kvality Blackfire CZ snadno seženete zde za báječnou cenu! Nyní získáte od 329 Kč.
EAN: 8594054911242
Blackfire CZ Munchkin (základní
Popis produktu

Karetní hra, kde jde především o to, se při hraní pořádně pobavit! Vstupte do světa her na hrdiny… tak trošku jinak. Bojujte s draky gumovou kačenkou a obírejte o další ničivé předměty své spoluhráče, kteří byli až doteď vašimi parťáky! Začínáte jako obyčejný člověk, který si s nástrahami musí poradit jen s pomocí svých rukou. Pomalu získáváte zkušenosti i předměty – z počátku slabé, ale postupem času se dostanete třeba i k motorové pile na orky! Kombinace zábavných textů, propracovaného herního světa i krásných animací vás dostane. Kdo říkal, že musíte u her na hrdiny trávit hodiny svého času, připravovat dobrodružství a přečíst hromady pravidel? Munchkin je pravý opak, je to hra, kterou si užijete a u které se pobavíte. A teď už vzhůru na orky!

NYNÍ KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ!

Hra je určena pro 3-6 hráčů.


Další parametry: Typ hry Karetní, Párty, Rodinná. Herní doba 90 minut. Autor Steve Jackson Games. EAN 8594054911242. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 5.9. 9. Náročnost (1-5) 1.8. Autor Steve Jackson (I). Herní kategorie Bojové