hry-obchod.cz

BLack Key Games Code 3: The Breaking Point Expansion Pack

Ve slevě kousek BLack Key Games Code 3: The Breaking Point Expansion od kvalitní značky BLack Key Games snadno můžete pořídit nyní opravdu levně. K sehnání zrovna v akci za 399 Kč.
EAN: 680750874757
BLack Key Games Code 3: The

The Breaking Point je jedním ze série rozšíření pro hru Code 3. Přináší do hry nového policistu, nového náčelníka a nový scénář. 

Desková hra zasazená do prostředí akčních filmů osmdesátých let přináší novou mechaniku Policejních parťáků. Vyberte si dva policisty a z nich vytvoříte jedinečný balíček se kterým se postavíte proti zločinu. Také si musíte vybrat náčelníka policie, který ovlivní schopnosti a flexibilitu vašich parťáků. Mějte na paměti, že kriminální bossové jsou mocní! Určitě budete potřebovat náčelníkovu pomoc, pokud se dostanete do zapeklité situace. Ale nerozezlete si náčelníka, jinak vás čeká interní vyšetřování! 

Ve hře Code 3 se dá prohrát mnoha způsoby, ale vyhrát jde jen jedním – pokud se krok za krokem prokoušete rozvinutým příběhem. Jaká budou vaše rozhodnutí? Budete sloužit občanům podle pravidel? Nebo uděláte vše, co je potřeba, a to za jakoukoli cenu? 

Představení hry v AJ:

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 45-120 minut. Autor Brandon Byler, Matt Ruggiero. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.6. Autor Brandon Byler. Autor Matt Ruggiero