hry-obchod.cz

Bézier Games The Palace of Mad King Ludwig

Žádaný produkt Bézier Games The Palace of Mad King od předního výrobce Bézier Games jednoduše můžete získat právě teď u nás za nejnižší cenu. V akci za cenu 1 359 Kč.
EAN: 689070014447
Bézier Games The Palace of
Popis produktu

Ve hře The Palace of Mad King Ludwig staví každý z hráčů postupně místnosti gigantického paláce. Lakmile jsou místnosti dokončeny, staví se kolem vodní příkop. Jakmile se vodní příkop celý propojí, palác je hotov a vítězí hráč, který přispěl ke stavbě nejvíce.

Toto pokračování Zámků šíleného krále Ludvíka s ním sdílí několik podobností jako je pokládání dílků, odměny za místnosti a zážitek z postupně rostoucího díla. Herní mechanismus je však zcela odlišný. Není zde žádná aukce a je zde chytré měřič zbývajícího času v podobě rostoucího vodního příkopu kolem paláce. Je zde také zajímavý management surovin s barevnými žetony labutí, které slouží jako platidlo, body a odemykají nové schopnosti.

Hra je určena pro 2-4 hráčů od 13 let.

Pravidla jsou v angličtině. Herní materiál je jazykově nezávislý. 

 

Recenze:

 

 

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická. Herní doba 75 minut. Autor . EAN 689070017554. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.9. 9. Náročnost (1-5) 2.9. Autor Ted Alspach. Herní kategorie Post-napoleonské