hry-obchod.cz

Bézier Games Castles of Mad King Ludwig

Často hledaný produkt Bézier Games Castles of od společnosti s dlouholetou tradicí Bézier Games seženete momentálně na webu za parádní cenu. Zrovna teď v akci za 1 399 Kč.
EAN: 689070014447
Bézier Games Castles of Mad
Popis produktu

Král Ludvík II. Bavorský se proslavil stavbou mimořádně výstředních zámků. Za svého panování utratil veškeré své osobní jmění i spoustu vypůjčených peněz na to, aby uskutečnil své fantastické stavební vize a bláznivé sny. Nakonec byl prohlášen za šíleného a sesazen z trůnu a jen o den později zemřel za dodnes nevyjasněných okolností.  Hra Zámky šíleného krále Ludvíka  je založena na principu postupného budování velkolepých zámků. Každý hráč se snaží postavit svůj zámek tak, aby co nejlépe odpovídal rozmarům krále. Hráči vystupují v roli stavitelů, kteří kromě stavby svého zámku nabízejí za úplatu své služby i ostatním hráčům. Body získáte za to, jak váš zámek odpovídá požadavkům krále, které jsou v každé hře jiné. Komu se to podaří nejlépe a získá nejvíce bodů, stane se vítězem hry. 

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 13 let.

Recenze:

Další parametry: Typ hry Strategická, Rodinná. Herní doba 90 minut. Autor Ted Alspach. EAN 689070014447. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.5. 9. Náročnost (1-5) 2.7. Autor Ted Alspach. Herní kategorie Logické