hry-obchod.cz

Awaken Realms Poškozené – Tainted Grail: The Fall of Avalon – Red Death Expansion

Tento akční výrobek Awaken Realms Poškozené - Tainted Grail: The Fall od kvalitní značky Awaken Realms pohodlně seženete aktuálně za akční cenu! Akční cena již od 1 399 Kč.
Awaken Realms Poškozené - Tainted Grail: The Fall

S přídavnou kampaní Red Death máte nyní další možnost. Můžete ji hrát po dokončení kterékoli ze tří ostatních velkých kampaní a vzít své oblíbené hrdiny na poslední, jednosměrnou misi do tajemné Země domova. Jejich loď vklouzne do mlhy oddělující Avalon od naší reality a stráví mnoho týdnů na cestě přes hranici mezi světy. Nakonec se vynoří zpět v Homelands, mnoho let po morové ráně, kde pod troskami zpustošených měst leží pohřbeny odpovědi na některé zásadní otázky.

Co se zde stalo poté, co většina lidí odešla na Avalon?
Je návrat bezpečný?
Co způsobilo mor?
Jak se Artuš dozvěděl o ostrově Předních obyvatel?
Jaká tajemství po sobě zanechal?
Rudá smrt je rozšiřující kampaň na expertní úrovni pro hru Tainted Grail. Obsahuje 32 karet nebezpečných lokací, které vám umožní navštívit část království zpustošeného morem, kde mezi ruinami stále číhají nevýslovné hrůzy. Tyto hrůzy však nebudou vaším jediným problémem! Starobylá podmořská říše Fomoria již zkoumá území opuštěné lidmi, zatímco brutální Piktové ze severu, kteří si nějakým způsobem vybudovali odolnost vůči nákaze, podniká nájezdy na ruiny a hledá poklady, magii – a něco ještě zlověstnějšího. Pak jsou tu osamělí přeživší, kteří nákazu přežili. Ti jsou často šílení a nebezpeční, ale jejich znalosti mohou hrdinům pomoci přežít.

Vybírejte si spojence a nepřátele, řešte obtížné hádanky, procházejte ruiny starého světa a čelte nejtěžším Setkáním vytvořeným pro Tainted Grail. A pokud přežijete, dozvíte se věci, které postaví hlavní dějovou linii tří kampaní do nového světla.

Tato přídavná kampaň bude obsahovat přibližně 15-30 hodin hraní seskupených do příběhu o 8 chatech. Stejně jako naše základní kampaně nabízí více konců a větvících se cest, takže se ji můžete pokusit vyřešit jiným způsobem vícekrát!

Rozšířený postup postavy
Velké množství dodatečné hratelnosti samozřejmě znamenalo, že jsme museli rozšířit postup postavy. Proto krabice obsahuje také nové a vzrušující pokročilé schopnosti, které vám pomohou ještě více vylepšit vaše atributy!

Nemluvě o tom, že mnoho artefaktů nebo předmětů nalezených v Homelands je mnohem mocnějších než cokoli, co se nachází na Avalonu.

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 14 let.

    

 
Pravidla i herní materiál je v angličtině.
 
 

Představení hry (anglicky):

Unboxing core box + Monsters of Avalon:

 

 

 

Další parametry: . . . . . . . . . . . . . .