hry-obchod.cz

Awaken Realms Etherfields – Thorn Knight

Neodolatelný výrobek Awaken Realms Etherfields - značky Awaken Realms naleznete zrovna extra výhodně. Nyní pořídíte jen za 399 Kč.
Awaken Realms Etherfields -

The Thorn Knight není tak úplně obyčejná postava, jakou najdete v základní hře nebo v rozšíření pro pátého hráče. Thorn Knight je totiž alternativní a velice specifická postava, kterou mohou kdykoli využít VŠICHNI hráči. Během hry se může hráč rozhodnout, že bude hrát za Thorn Knighta namísto vlastní postavy. Napříč partiemi mohou hráči rozšiřovat Thorn Knightův balíček, používat jeho schopnosti a proměnit ho na nezastavitelnou zbraň schopnou postavit se jakékoli výzvě. 

Etherfields je nejnovější vlajkovou lodí vydavatelství Awaken Realms. Ve hře se ponoříte do surealistického a umělecky vytvořeného světa snů, zvláštních tajů a divoké fantazie, které tu ještě nebyly. Základní hra je určena pro 1-4 hráče a svět Etherfieldu si můžete užít kooperativně nebo jako solo kampaňový mód.

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 12 let.

Pravidla i herní materiál je v angličtině.

Tento produkt je součástí 1. vlny Kickstarteru. Její dodání předpokládáme v dubnu 2020.

OBSAH:

– figurku Thorn Knight
– 20 akčních karet
– 3 tajné karty 
 

Představení základní hry (anglicky):

Představení základní hry (anglicky):

 

 

 

Další parametry: Typ hry Strategická, Tématická, Semikooperativní. Herní doba 90-190 minut. Autor Michał Oracz. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.5. 9. Náročnost (1-5) 3. Autor Michał Oracz. Herní kategorie Rozšíření. Výtvarníci Piotr Gacek