hry-obchod.cz

Avalon Hill Betrayal at the House on the Hill

Nejprodávanější výrobek Avalon Hill Betrayal at the House s osvědčenou značkou Avalon Hill lze sehnat tady teď za nejnižší cenu. Momentálně v akci za 1 199 Kč.
EAN: 653569533450
Avalon Hill Betrayal at the House

Betrayal at House on the Hill  je hra, která přináší hororové prostředí plné zábavy a dobrodružství. Stačí si sestavit své vlastní hororové sídlo, pokoj po pokoji a hra může začít. Dům plný duchů, nástrah a zlých znamení jistě nenechá nikoho chladným. Možnost vlastního sestavení strašidelného domu pak zajistí, že bude každá nová hra zajímavá a neokoukaná.

Současně může hrát až 6 postav, mezi nimiž se ale nachází jeden zrádce, který může ostatní uvést do nebezpečí. Úkolem ostatních hráčů je, tohoto zrádce vypátrat a prozradit dříve, než se cokoliv hrůzného stane.

Tak zatni zuby a vydej se společně se svými přáteli do tohoto starého, tajemného domu, který vám přichystá vždy velká a nezapomenutelná překvapení. Vhodné na jakékoliv setkání s přáteli, od různých večírků až po noční stanování, které temnou atmosféru této hry plně podpoří.

 

 Hra pro 3 – 6 hráčů od 12 let.

Recenze hry v angličtině:

Další parametry: Typ hry Kooperativní, Párty. Herní doba 60 minut. Autor Rob Daviau, Bruce Glassco, Bill McQuillan, Mike Selinker, Teeuwynn Woodruff. EAN 653569533450. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7. 9. Náročnost (1-5) 2.4. Autor Rob Daviau. Autor Bruce Glassco