hry-obchod.cz

Artipia games Rush M.D.

Tento vynikající produkt Artipia games Rush M.D. originál od výrobce Artipia games je k dispozici zde nyní za báječnou cenu. Aktuálně stojí u nás 1 189 Kč.
EAN: 700615556199
Artipia games Rush

Právě vás zaměstnali jako doktory na zbrusu nové prvotřídní klinice. Spolu s kolegy budete společně vyšetřovat, diagnostikovat a léčit pacienty, kteří potřebují vaši pomoc. Spojte síly a efektivně se postarejte o co největší počet pacientů, ale pozor na chyby, protože ty vás v Rush MD přijdou draho.

Rush M.D. je inovativní kooperativní hra v reálném čase, která simuluje náročnou a stresující práci zdravotnických expertů. Mechanika worker-placementu za použití přesýpacích hodin umožňuje hráčům vykonávat rozmanité akce, ale zároveň jim svazuje ruce. 

Hra je určená pro 1-4 hráče a sestává ze čtyř kol o čtyřech minutách, takže na péči o pacienty, řešení problémů a překonávání překážek budete mít pouze 16 minut!  Tato tématická hra je vhodná pro rodiny i zkušené hráče. Je svižná, zábavná, ale zároveň otestuje vaší bystrost a rozhodovací schopnosti!  

Představení hry v AJ:

 

 

Další parametry: Typ hry Kooperativní, Párty. Herní doba 30-45 minut. Autor Anthony Howgego, Konstantinos Kokkinis, Dávid Turczi. EAN 700615556076. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.5. 9. Náročnost (1-5) 2.4. Autor Dávid Turczi. Autor Konstantinos Kokkinis

Další produkty od výrobce Artipia games