hry-obchod.cz

Ares Games Battlestar Galactica Starship Battles – Spaceship Pack: Boomer’s Raptor

Ve slevě produkt Ares Games Battlestar Galactica Starship Battles od značky Ares Games je k sehnání tady a teď právě ve výhodné akci! Akční cena již od 385 Kč.
EAN: 8054181513875
Ares Games Battlestar Galactica Starship Battles -

 

Raptor je vytvořen pro plnění několika rolí od průzkumu po podporu palebné síly. Není tak manévrovatelný a rychlý jako Viper, ale je schopný využívat FTL skoky na malé vzdálenosti. Sharon “Boomer” Valerii je jeden z nejlepších pilotů flotily, sloužící dva roky v Galactice, kde je stále utajené její poslání Cylonského infiltrátora.

Balení obsahuje: kartu pilota (Boomer) a skill karty.

Ve hře Battlestar Galactica: Starship Battles se hráči ujímají kontroly nad koloniálními a cylonskými plavidly,  čelí vzájemným atakům druhé strany a plní různé mise. Inovativní herní systém obsahuje lehce naučitelná pravidla, unikátní set manévrovacích karet je pak určen každé lodi zvlášť. Součástí balení jsou pak 2 unikátní zařízení – kontrolní panel a otočná miniaturní základna. Prožijte u sebe doma napínavé souboje z vašeho oblíbeného seriálu jen několik minut po rozbalení krabice.

Unboxing základní hry v češtině:

Další parametry: Typ hry Strategická, Válečná. Herní doba 30-60 minut. Autor Andrea Angiolino, Andrea Mainini. EAN 8054181513875. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 12. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8,2. 9. Náročnost (1-5) 3,3. Autor Andrea Mainini. Autor Andrea Angiolino