hry-obchod.cz

Amuza Circus

Hodně povedený kus Amuza Circus od populárního výrobce Amuza jednoduše získáte ještě dnes za rozumné peníze. Akční cena od 549 Kč.
EAN: 5407004491684
Amuza Circus
Zjistit dostupnost »
Značka: Amuza
549

Ve hře Cirkus posílají hráči své nejlepší umělce do ringu, aby předvedli své číslo. Pokud je váš umělec lepší než ten předchozí, ozve se ohlušující potlesk, za který získáváte body.

Jak to má být, na konci vystoupení následuje velké finále, po kterém se body počítají. Hráč s největším počtem bodů je nejlepším cirkusovým ředitelem a vyhrává hru.

Hra se hraje na 7 kol. V každém kole hráči pomocí svých karet vylepšení umisťují kostky vylepšení na své artisty. Každá různobarevná kostka představuje jiné vylepšení, například talent nebo kostým. Když si myslíte, že je váš umělec připraven, pošlete ho do ringu na představení.

Úspěch tohoto vystoupení závisí na tom, jaká vylepšení váš umělec má. Každá kostka, která se shoduje s kostkou předchozího vystupujícího umělce, má hodnotu 1 bodu, ale každá kostka, která se neshoduje, má hodnotu 2 bodů. Diváci mají přece rádi rozmanitost! Navíc v každém kole karty plakátů určí, který druh umělce má hodnotu nějakého bonusového bodu.

Na konci hry hráči pošlou všechny zbývající umělce na jedno závěrečné vystoupení a získají body navíc podle toho, jak dobří (vylepšení) jsou.

Další parametry: Typ hry Rodinná, Karetní. Herní doba 20 minut. Autor Alexey Konnov, Alexey Paltsev, Anatoliy Shklyarov. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 5.5. 9. Náročnost (1-5) 1.7. Autor Alexey Konnov. Autor Alexey Paltsev. Autor Anatoliy Shklyarov

Další produkty od výrobce Amuza